mwnetrza.pl

Forum o wnetrzach. Gdzie w przyjemnej atmosferze wymienisz się poglądami.

You are not logged in.

#1 2018-07-09 01:28:52

zmanierowana09
Member
From: Grudziądz
Registered: 2014-09-09

Re: Dekoracje wnętrz

Witam! Od dłuższego czasu rozmyślam o zmianie oświetlenia w moim mieszkaniu. Wszystko mam takie względne. A pewna nuta nowości by się przydała. Więc wymyśliłam, że mogłabym dać do sypialni niebanalne lampy pokojowe stojące. Ostatnio dostrzegłam taką u koleżanki. Oprócz tego może skuszę się na lampy wiszące nowoczesne. Muszę pomyśleć. Toteż zajrzałam tu. Powiecie jakie najbardziej pasuje oświetlenie do chaty?

#2 2018-07-09 02:22:46

GromkiŚmiech
Member
Registered: 2016-02-05

Sądzę, że powstało co niemiara lamp, które będą odpowiednie do naszych chałup. W tym momencie mnóstwo spółek proponuje mnóstwo rozmaitych oświetleń. Jeszcze ostatnimi czasy sam tego poszukiwałem, ponieważ z małżonką braliśmy chatę i trzeba było to urządzić. Oglądając jakieś propozycje meblowe, gdy trafiłem na pewną stronę online http://www.cosmolight.pl/produkty/lampy_loftowe/1 której właścicielem był sklep Cosmo Light. To tam w niskich cenach znaleźliśmy nowoczesne lampy. Zakupiliśmy. W ciągu czterech dni znalazły się u nas. Wyglądały przepięknie. Polecam serdecznie ten serwis!

#3 2018-07-09 04:44:21

Okolica
Member

W tym czasie jest tyle rodzajów lamp, że czasami nie ogarniamy co kupić. Poza tym łatwo jest dobrać coś właściwego do danego pomieszczenia. Ja jak pragnęłam kupić coś do pokoju gościnnego, to wzięłam oryginalne lampy pokojowe stojące, które tworzyły piękne ozdoby. Zgadza się, że ekspresowo rozwiązałam tę sprawę? Toteż nie kumam tego rodzaju rozmów

#4 2018-07-09 07:12:04

ŻajebistaŻaba
Member

Normalna sprawa, że każdego rodzaju oświetlenie pasuje do domu. Ja nie posiadałam z tym kłopotów. HA! Nawet jak wyszukiwałam dla siebie lampy do pokoju sypialnianego, to moja przyjaciółka pokazywała mi lampy pokojowe stojące. Ogólnie bardzo ładne, lecz w tym czasie tego nie chcę. Na dodatek spłukałam się z kasy. Dlatego nic tu po mojej osobie. W rzeczywistości to chyba spadam stąd. Jakoś tak usypiacie. Żegnam!

#5 2018-07-09 08:59:18

(R)ekin
Member
From: Antoniewo
Registered: 2014-09-09

Fora online to moja najlepsza rozrywka. Ten temat także mi odpowiada. Teraz jestem w czasie remontu i potrzebuję odpowiedniego oświetlenia. Coraz bardziej rozważam, aby wziąć stylowe lampy kuchenne wiszące. Odnalazłem trochę fajnych ofert. Popatrzę jeszcze, bo chciałbym być pewnym, że tego rodzaju oświetlenie będzie dobre. A potem wezmę.

Board footer