mwnetrza.pl

Forum o wnetrzach. Gdzie w przyjemnej atmosferze wymienisz się poglądami.

You are not logged in.

#1 2017-11-30 01:02:43

HenrykVIII
Member
From: Bytom
Registered: 2014-09-09

Re: Co sądzicie o montażu prowadnic Blum do szuflad kuchennych? Warte swojej ceny?

Witam serdecznie. Szukam dobrych prowadnic do szuflad. Kiedyś pracowałem jako stolarz i stwierdziłem że meble zrobię sobie sam i zależy mi na tym żeby prowadnice były dość wytrzymałe. W szufladach na pewno będą różnego rodzaju garnki więc muszą one utrzymać dość sporo kilo i do tego być ciche. Co myślicie o prowadnicach jak w temacie?

#2 2017-11-30 01:36:29

GUZiec1992
Member
From: Ełk

Re: Co sądzicie o montażu prowadnic Blum do szuflad kuchennych? Warte swojej ceny?

Chyba najlepiej było by szukać takiej kulkowej bo są dość ciche, fajnie płynnie chodzą i do tego cena jest w miarę rozsądna. Na pewno nie bierz niczego na rolkach bo mogą nie wytrzymać obciążenia.

#3 2017-11-30 02:24:13

Hesperyda1989
Member
From: Dąbrówno

Najlepiej to zajrzyj sobie na stronę ksieciunio.pl bo tam masz duży wybór akcesoria do mebli. Z mężem zdecydowałam się właśnie na prowadnice firmy blum i uważam że warto. Bardzo płynnie się zamykają i nie ma potrzeby stosowania żadnych stoperów.

#4 2017-11-30 03:09:33

DrewnianaLala
Member
Registered: 2016-02-05

Z tego co widziałam w internecie to przy ogłoszeniach jest podana maksymalna wartość udźwigu więc szukaj czegoś, tak jak kolega mówił, kulkowego z możliwością dużego obciążenia. Sama kupowałam takie prowadnice w markecie budowlanym i na razie nie narzekam.

#5 2017-11-30 04:15:50

Lantan
Member

Mam zamontowane w szufladach takie coś jak na https://www.ksieciunio.pl/Blum-prowadni … 0-kpl-p127 i mega polecam. Jeżeli chodzi o firmę Blum prowadnice mają doskonałej jakości. W tym systemie są one praktycznie niewidoczne co jest też dużym plusem wink

#6 2017-11-30 05:53:21

HenrykVIII
Member
From: Bytom

No właśnie czytałem teraz o nich trochę na stronie producenta i obciążenie do 50 kg to mega dużo jak dla mnie. Patrząc na to że dzisiaj garnki i patelnie są wykonane z takich materiałów że są stosunkowo lekkie to można faktycznie sporo tam naładować.

#7 2017-11-30 06:44:46

Lantan
Member

Masz rację, jest to całkiem dużo i chyba jeszcze nie udało mi się do szuflady naładować tyle rzeczy żeby prowadnica była jakoś specjalnie obciążona. Nawet jak mam tam sporo rzeczy to chodzi ona cicho i płynnie.

#8 2017-11-30 07:33:56

CiociaMewa
Member

Jak wybierałam prowadnice do swojej kuchni to też inwestowałam w tą firmę. Głównie z polecenia pana który mi tą kuchnie projektował, ale nie żałuję bo komfort użytkowania jest naprawdę wysoki. Pamiętam jeszcze czasy szuflad na rolkach i wypadania ich jak się za mocno pociągnęło tongue

Board footer