mwnetrza.pl

Forum o wnetrzach. Gdzie w przyjemnej atmosferze wymienisz się poglądami.

You are not logged in.

#1 2017-09-15 01:09:09

HenrykVIII
Member
From: Bytom
Registered: 2014-09-09

Re: Jak dawkować Penilarge - środki na powiększenie penisa?

Przez przypadek stałem się posiadaczem tabletek Penilarge na powiększenie członka i przyznam, że chciałbym je zacząć stosować. Z tym, że nie mam żadnej instrukcji użytkownai, czy wiecie może jak należy je stosować i jakie jest ich dawkowanie. Byłbym wdzięczny za pomoc, bo szkoda, żeby te tabletki się zmarnowały.

#2 2017-09-15 03:55:55

GUZiec1992
Member
From: Ełk

Hehe, ciekawe jak przez przypadek trafiły do Ciebie te tabletki? Ja też je mam i stosowanie jest bardzo proste, bo bierze się dwie tabletki dziennie, a właściwie to rano i trzeba to wszystko popić solidnie wodą. Od czasu do czasu biorę też tabletki przed zbliżeniem, bo wtedy ukrwienie członka jest na maksymalnym poziomie i erekcja jest dużo większa.

#3 2017-09-15 06:51:58

HenrykVIII
Member
From: Bytom

Jak mówię, że przez przuypadek to przez przypadek. Mój brat zostawił w mieszkaniu, które niedawno wynająłem...

#4 2017-09-15 07:11:10

GromkiŚmiech
Member
Registered: 2016-02-05

Dawkowanie tutaj jest stałe i jak się już przyzwyczasisz do stosowania to automatycznie będzie pigułki łykał. Co się tyczy innych specyfików na powiększenie penisa, to wystarczy jes wmasowywać w skórę, bo są pod postacią kremu, maści lub sprawy, więc to także nic trudnego i nie wymaga wielkiego wysiłku.

#5 2017-09-15 08:26:24

CiociaMewa
Member
Registered: 2016-02-05

JEśli to jest Penilarge dawkowanie znajdziesz tutaj http://penilarge.eu/dawkowanie/ i kłopot masz z głowy. Tabletki zostały tak opracowane, żeby jak najmniej trzeba było ich zażywać, a żeby efekt był widzoczny.

Board footer