mwnetrza.pl

Forum o wnetrzach. Gdzie w przyjemnej atmosferze wymienisz się poglądami.

You are not logged in.

#1 2017-06-08 04:18:31

Okolica
Member
Registered: 2016-02-05

Re: Potrzebne pranie tapicerki z wina.

Ostatnio urządzałyśmy wieczór panieński dla mojej koleżanki i tak się złożyło, że u mnie była jego pierwsza część. Niestety… niektóre dziewczyny nie zostały nauczone kultury picia, przez co powylewały wino na moją sofę. Wspomnę tylko, że jest w kolorze cappuccino… Mój szanowny Tż, jak to zobaczył, to tylko się przeżegnał, ale widziałam, że był wściekły… Resztę możecie sobie dopisać. Polecicie dobrą firmę, która się zajmuje czyszczeniem tapicerek?

#2 2017-06-08 04:34:53

ATOMowy
Member
From: Kraków
Registered: 2014-09-09

Z wina? Marna szansa, że to zejdzie…

#3 2017-06-08 07:24:05

CiociaMewa
Member

Zejdzie zejdzie. Trzeba tylko specjalnych środków, które przy okazji nie zniszczą samego materiału i specjalistyczny sprzęt. A akurat tak się składa, że pranie tapicerki z nawet najcięższych plam oferuje firma, którą możesz sobie znaleźć na stronie http://www.pranie-warszawa.com.pl/. Działaja błyskawicznie, a przy tym skutecznie. Też mi prali nie raz tapicerki w moim domu i jestem zadowolona z efektu.

#4 2017-06-08 09:23:10

Joncia
Member

A to prawda! Również potrzebowałam pomocy z wypraniem tapicerki (tyle, że samochodowej) i wtedy trafiłam na pranie-warszawa.com.pl i można ich pracę zamknąć w trzech słowach – szybko, tanio, skutecznie. Polecam!

Board footer