mwnetrza.pl

Forum o wnetrzach. Gdzie w przyjemnej atmosferze wymienisz się poglądami.

You are not logged in.

#1 2016-04-26 06:26:49

CiociaMewa
Member
Registered: 2016-02-05

Re: Zaparcia – przyczyny?

Witajcie! Mój tata ostatnio ma problemy z oddawaniem stolca. Skarży się na bóle brzucha i krew widoczną na papierze. Widzę, że boi się chodzić do toalety i nie lubi lekarzy. Jest starszą osobą i boję się o niego. Zaparcia w tym wieku mogą być groźne. Co to może być? Co powinnam zrobić?

#2 2016-04-26 06:38:17

ErazmR
Member
From: Wrocław
Registered: 2014-09-09

Objawy te mogą być przyczyną różnych chorób. Bez wizyty u lekarza się nie obejdzie. Ja miałem podobne dolegliwości i stwierdzono u mnie szczeliny odbytu. Oczywiście lekarz zalecił szereg badań zanim znaleźliśmy przyczynę, ale cieszę się że na tym się w sumie skończyło. Obecnie jestem poddawany farmakologicznemu leczeniu szczeliny odbytu – na razie nie jest konieczna operacja. Ale im szybciej lekarz zdiagnozuje problem to lepiej.

#3 2016-04-26 06:49:07

zmanierowana09
Member
From: Grudziądz

Mi przy takich objawach stwierdzono po badaniach zakrzepicę żył odbytu. Możesz przeczytać artykuł na stronie http://www.proctogin.pl/pl/porady/zakrz … yl-odbytu/ gdzie opisano przyczyny, objawy oraz sposób leczenia. Pewnie jest to gorsza diagnoza niż u poprzednika, ale im szybciej wykryta tym lepiej. A już wiesz, że podobne objawy mogą dawać różne schorzenia. Polecam ten ośrodek Proctogin – autora artykułu. Pracują tam profesjonaliści, którzy nie spoczną dopóki nie znajdą przyczyny dolegliwości twojego taty.

#4 2016-04-26 08:31:57

HagiaZofia
Member
From: Malbork

A czy w tym ośrodku podejmują się również leczenia przepukliny?

#5 2016-04-26 10:15:03

ATOMowy
Member
From: Kraków

Jasne! Zajmują się oni wszystkimi przypadłościami miednicy mniejszej zarówno u kobiet i mężczyzn. Na stronie internetowej http://www.proctogin.pl/pl/porady/przepuklina-leczenie/ możesz przeczytać artykuł o metodach leczenia różnych typów przepuklin.

Board footer