mwnetrza.pl

Forum o wnetrzach. Gdzie w przyjemnej atmosferze wymienisz się poglądami.

You are not logged in.

#1 2016-03-30 05:33:37

Lantan
Member
Registered: 2016-02-05
Posts: 21

Re: Mosina – wynajem samochodów – ktoś coś?

Witam wszystkich forumowiczów. Mam sprawę. Niedługo przyjeżdża do mojego moteliku spora grupa Włochów. Będą chcieli zwiedzać okolicę bliższą i dalsza (Wielkopolski Park Narodowy, Poznań, Kórnik i co się jeszcze da). Pytali, czy nie byłoby możliwości załatwienia dla nich kilku samochodów, bo stwierdzili, że taka forma podróżowania byłaby dla nich najłatwiejsza. Czy ktoś orientuje się, gdzie w Mosinie albo w Poznaniu dałoby się wypożyczyć kilka dobrej klasy samochodów? Niekoniecznie musi to być Fiat (przynajmniej tak powiedzieli ci Włosi) smile Czy ktoś z forumowiczów ma doświadczenia ze współpracy z wypożyczalniami?

Offline

#2 2016-03-30 06:33:25

Exodus
Member
Registered: 2016-02-05
Posts: 21

Re: Mosina – wynajem samochodów – ktoś coś?

Jeśli chodzi o wynajem samochodów w Mosinie jest niewiele…albo nie…nie ma nic do zaoferowania. Prawdopodobnie będziesz musial skorzystac z oferty którejs z poznańskich firm. Ja osobiście moge polecic firme: http://torcar24.pl/ Kilkakrotnie korzystałem z ich usług i za każdy m razem bylem bardzo usatysfkacjonowany. Samochody zawsze były czysciutkie, zadbane, pachnące, w świetnym stanie bez żadnych usterek – wszystko działało perfekcyjnie. Mogę z czystym sumieniem polecić ich ofertę.

Offline

#3 2016-03-30 09:05:12

Imo
Member
Registered: 2016-02-05
Posts: 5

Re: Mosina – wynajem samochodów – ktoś coś?

Widzę, że kolega mnie uprzedził w kwestii polecenia firmy…ale i tak dorzucę swoje trzy grosze smile Oferta Torcaru została przedstawiona tutaj http://torcar24.pl/aktualnosci/n/wypozy … hodow.html Ja też miałem okazję do kilkukrotnego wypożyczania samochodów i nigdy nie odnotowałem najmniejszych problemów. Wszystko było zorganizowane perfekcyjnie, idealnie, bez żadnych problemów. Raz nawet dostałem rabat w ramach bycia stałym klientem (trochę się zdziwiłem, ale skoro jestem dla nich aż tak dobrym klientem, to niech będzie).

Offline

#4 2016-03-30 09:51:36

Joncia
Member
Registered: 2016-02-05
Posts: 34

Re: Mosina – wynajem samochodów – ktoś coś?

popieram swoich przedmowcow w calej okazalosci torcar to bardzo solidna i godna zaufania firma. Od dawna korzystam z jej uslug i nie wyobrażam sobie współpracy z inna wypozyczalnia. Zawsze fachowo rzeczowo bez problemów. Jak juz sie na dobre zacznie wspolprace z nimi, można wyciagnac bardzo dobre ceny i wszyscy sa zadowoleni smile

Offline

Board footer